17-річниця архієрейської хіротонії ректора ЧДУ, архієпископа Амвросія

28 червня ректор Чернігівського духовного училища, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій відзначив 17-річчя своєї архієрейської хіротонії. Його Високопреосвященство звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

Радість святкування розділили: архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, архієпископ Сумський і Ахтирський Євлогій, єпископ Конотопський і Глухівський Роман, священики Чернігівської єпархії, насельники єпархіальних монастирів, викладачі та студенти ЧДУ.

По завершенні Божественної літургії був відслужений святковий молебень перед іконою Богородиці Іллінської-Чернігівської з молитвою многоліття архієпископу Амвросію.

Викладачі та студенти ЧДУ приєдналися до духовенства та парафіян в привітанні  дорогого архіпастиря з побажаннями Божої милості, благодатного миру, допомоги Божої та успіхів у всіх справах і починаннях.