Ректор ЧДУ взяв участь в урочистостях, присвячених небесному покровителю Київських духовних шкіл

2371

9 листопада, коли Православна Церква вшановує пам’ять прп. Нестора Літописця – небесного покровителя Київських духовних шкіл, Високопреосвященніший митрополит Амвросій, ректор Чернігівського духовного училища,  співслужив Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною літургією в Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Також Його Блаженству  співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, ректор КДАіС, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Запорізький і Мелітопольский Лука, архієпископи: ректор МДАіС, голова Учбового комітету Руської Православної Церкви Верейський Євгеній,  Бучанський Пантелеімон, Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон; єпископи: Боярський Феодосій, голова Учбового комітету УПЦ Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Вознесенський і Первомайський Олексій, Васильківський Миколай, перший проректор ПМДС Новосанжарський Веніамін, а також викладачі, вихованці та гості Київських духовних шкіл у священному сані.

Після читання Євангельського оповідання з проповіддю до всіх присутніх звернувся архімандрит Іоасаф (Морза).

Під час Літургії архієпископ Євгеній звершив дияконську хіротонію над студентом Київської духовної академії Павлом Пилиповичем.

Після закінчення Божественної літургії в залі Трапезного храму, преподобних Антонія і Феодосія Печерських, відбувся річний акт Київської духовної академії і семінарії.

Фото: Офіційного сайту УПЦ