Ректор ЧДУ митрополит Амвросій взяв участь в святкуваннях, присвячених 20-ти річчю відродження Харківської духовної семінарії

9 жовтня, коли  Православна Церква вшановує пам’ять святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, ректор Чернігівського Духовного Училища, Високопреосвященніший митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій взяв участь в святкуваннях, присвячених 20-ти річчю відродження Харківської духовної семінарії.

У цей день Божественну літургію в Свято-Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили: митрополит Бєлгородський і Старооскольський Іоанн, митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, ректор Чернігівського духовного училища митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, ректор Харківської духовної семірарії митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій, архієпископ Ізюмський і Куп’янський Єлисей, ректор Сумської духовної семінарії архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій, голова Учбового комітету УПЦ єпископ Ірпінський Климент, а також духовенство міста.

На сугубій єктенії була виголошена молитва про мир в Україні та припинення міжусобної брані.

Після закінчення богослужіння в нижньому храмі Свято-Благовіщенського собору митрополит Онуфрій очолив заупокійну літію перед могилою першого ректора Харківської духовної семінарії митрополита Никодима (Руснака).

Після цього в Покровському Харківському монастирі відбулося відкриття меморіальної дошки на честь Владики Никодима, а також презентація книги, присвяченої життєвому шляху покійного владики. У Палаці студентів Національної Юридичної академії ім. Ярослава Мудрого відбулася святкова Академія.